درباره انبوه سازان آفتاب یکی از بزرگترین انبوه‌سازان در جنوب کشور بودن، افتخاری است که نصیب ما شده است.

یکی از برترین مزیت‌های انبوه سازان آفتاب استفاده از نیروی متخصص و کارآمد و بهره بردن از بهترین و به‌روزترین تجهیزات فنی روز است.

مجموعه انبوه سازان آفتاب از سال 1389 کار خود را به‌طور رسمی در زمینه ساخت و ساز با مدیریت مهندس محمد دبیری (به‌عنوان ساختمان ساز برتر جنوب کشور) و آیت اله جمالی و محمد صفر زاده آغاز نمود. 

انبوه‌سازان آفتاب، با بهره‌گیری از کادری متخصص و مجرب علاوه بر دانش فنی، مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و در زمینه‌های مختلف صنعت ساختمان همچون سرمایه‌گذاری، مشارکت در ساخت و مشاوره، به فعالیت مشغول است

انبوه سازان آفتاب، کار خود را با ساخت و ساز در منطقه شهرک فرهنگیان با پروژه‌های سپنتا، (1.2.3.4.5) ثنا (1.2.3.4.5.6.7) کهکشان، ساختمان‌های دوقلوی خورشید، ستارگان، آسمان و آرامش  شروع کرد.

پس از آن ساخت و ساز را در شهرک بهشتی از سال 1394 با پروژه های مهر، فلک، سپهر، اطلس، کیهان، عرش، ونوس.طلوع، هستی و سارا ادامه داد.

سپس از سال 1396 شروع به ساخت پروژه‌های بزرگ مانند پروژه چهارراه ستارخان، معالی آباد و باغ حوض را آغاز کرد.

در سال 1398 دامنه گسترش پروژه‌ها به قصرالدشت، شهرک استقلال و بلوار نیایش رسید.

مجموعه انبوه سازان آفتاب، در حال حاضر،‌22 پروژه در حال ساخت و 22 پروژه تحویل داده شده دارد.

مهارت و تخصص

مجموعه انبوه سازان آفتاب با ساخت سیستمی نظام‌مند و متمرکز و با بهره‌مندی از متخصصین عرصه طراحی، معماری و ساخت‌وساز، سعی در به‌وجود آوردن بهترین تجربه برای کاربران خود نموده است.

یادگیری مهارت‌های به‌روز

یکی از اصول موفقیت، یادگیری، مطالعه و آموزش است. این دانش به‌روز، در جهت رفع نیازهای مشتریان، به مجموعه انبوه‌سازان آفتاب، کمک می کند.

رضایت مشتریان، همکاران و کارکنان

مجموعه انبوه سازان آفتاب، ساختمان‌های خود را تا ۱۰ سال گارانتی می‌کند تا با خاطری آسوده، به زندگی بپردازید و مشکلات به‌وجودآمده را به تیم اورژانس شبانه روزی انبوه سازان آفتاب، واگذار نمایید.

0 +

در حال ساخت

0 +

مشتری راضی

0 +

پروژه موفق انجام شده

0 +

سال تجربه کاملا موفق

پایداری رضایت مشتریان، همکاران و کارکنان

مجموعه انبوه سازان آفتاب، ساختمان‌های خود را تا ۱۰ سال گارانتی می‌کند تا با خاطری آسوده، به زندگی بپردازید و مشکلات به‌وجودآمده را به تیم اورژانس شبانه روزی انبوه سازان آفتاب، واگذار نمایید. ​

مهارت و تخصص

مجموعه انبوه سازان آفتاب با ساخت سیستمی نظام‌مند و متمرکز و با بهره‌مندی از متخصصین عرصه طراحی، معماری و ساخت‌وساز، سعی در به‌وجود آوردن بهترین تجربه برای کاربران خود نموده است.​

پایداری

پروژه جدید

فناوری مدرن

طراحی جدید

مشتریان ما دیدگاه‌ها