سوالات رایج از انبوه سازان آفتاب پرسش‌های متداول

پاسخ به این پرسش،‌ به اندازه بزرگی و یا کوچک بودن یک پروژه وابسته است. بی‌شک زمان تحویل آپارتمانی ۶ واحده با زمان تحویل پروژه‌ای با ۱۰۰ واحد، متقاوت است.

مجموعه انبوه سازان آفتاب، همیشه به سلیقه متفاوت مشتریان احترام گذاشته است، به همین منظور، در راستای اقلامی چون؛ سرامیک، روشویی و دیگر اقلامی که قابلیت شخصی سازی در واحدها را دارند، اگر نیاز به شخصی سازی بر اساس سلیقه خود دارید، پس از پرداخت مابه التفاوت مبلغ فاکتور، می‌توانید به شخصی سازی واحد خود بپردارید.

 

مجموعه انبوه سازان آفتاب، تمام تلاش خود را در تحویلِ به‌موقعِ واحدها به شما انجام می‌دهد، اما از آنجا که تامین مصالح، وابسته به عوامل خارجی است، گاهی ممکن است که این فرآیند، منجر به تاخیر در تحویل واحد، در زمان مقرر گردد. با این حال، مجموعه انبوه سازان آفتاب، سود حاصل از تاخیر در تحویل واحد را طبق قرارداد به شما پرداخت می‌نماید.

با توجه به وضعیت حال حاضر کشور و مشکلات پیش آمده از قبیل: تورم بی‌سابقه، کمبود مصالح، عدم ترخیص لوازم از گمرک، همه‌گیری کوید ۱۹ و …. ، مجموعه انبوه سازان آفتاب، در راستای تامین مصالح با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت، شرایط خرید ویژه‌ای  تنظیم می‌کند که ممکن است منجر به تحویل دیرتر از موعد واحدها گردد.

دوستان‌ شما در بخش پشتیبانی انبوه سازان آفتاب، نقشه ساختمان و طراحی نما را برای‌تان ارسال می‌کنند.

شرایط پیش خرید به دلیل تنوع موقعیت جغرافیایی، متراژ، زمان و دیگر پارامترها متفاوت است، برای پیش خرید واحد مورد نظرتان، دوستان شما در مجموعه انبوه سازان آفتاب، پاسخگوی سوالات شما هستند.

دوستان شما در بخش حسابداری انبوه‌سازان آفتاب، طبق قرارداد و پرداختی‌های مختص به شما، بازپرداخت اقساط و میزان باقیمانده از آن را برای شما محاسبه خواهند نمود.

مجموعه انبوه سازان آفتاب، ضمن درک زندگی بهتر، شادمان‌تر و زیباتر، امکان تعویض واحد با متراژ بالاتر را برای شما فراهم کرده است، به این ترتیب، اگر واحد مورد نظر موجود باشد، می‌توانید با پرداخت مابه‌التفاوت آن، صاحب واحدی با متراژ بالاتر گردید.

اگر در قرداد شما این گزینه قید شده باشد، پاسخ مثبت است.

اگر سوالی دیگر دارید از ما بپرسید