انبوه سازان آفتاب ...
Anboohsazan Aftab Mass Construction Co.

درباره ی انبوه سازان آفتاب

گروه انبوه سازان آفتاب از سال ۱۳۸۷ کار خود را در زمینه ساخت و ساز رسما آغاز کرد. این گروه به مدیریت آیت ا…عِوضی جمالی و مهندس محمد دبیری اداره می شود. این مجموعه با بهره گیری ازکادری متخصص و مجرب فعالیت خود را دنبال می کندکه علاوه بر دانش فنی، مشتری مداری را سرلوحه اصلی کارخویش قرارداده است. این مجموعه در زمینه های مختلفی در صنعت ساختمان همچون سرمایه گذاری ،تولید ،انبوه سازی ، مشارکت درساخت، مشاوره و خدمات دیگر تخصص دارد. این مجموعه با تکیه بر مدیران و پرسنل متخصص و با تجربه خود تاکنون موفق به تکمیل و بهره برداری از پروژه های گوناگونی شده است .

1389

تاسیس

گروه انبوه سازان آفتاب از سال 1389 کار خود را در زمینه ساخت و ساز رسماً آغاز کرد. این گروه به مدیریت آیت ا…عِوضی جمالی ، مهندس محمد صفرزاده و مهندس محمد دبیری اداره می شود. این مجموعه با بهره گیری از کادری متخصص و مجرب فعالیت خودرا دنبال می کند که علاوه بر دانش فنی، مشتری مداری را سرلوحه اصلی کار خویش قرارداده است.

1398

اکنون

اکنون مجموعه انبوه سازان آفتاب یکی از معتبرترین و موفق ترین شرکت های ساختمانی با تجربه ی تخصصی و با مالکیت صد در صد خصوصی است که تاکنون بیش از ۳۰ پروژه عظیم ساختمانی را با موفقیت به انجام رسانده است. از جمله این مجتمع ها می توان به مجتمع های مسکونی سپنتا، مجتمع مسکونی سنا، مجتمع مسکونی بهشتی، مجتمع تجاری و مسکونی رشد و… اشاره کرد.

با اعضای تیم ما آشنا شوید

محمد دبیری

مدیران گروه انبوه سازان آفتاب

آیت الله عِوضی جمالی

مدیران گروه انبوه سازان آفتاب

محمد صفرزاده

مدیران گروه انبوه سازان آفتاب

چرا انبوه سازان آفتاب

مدیران متخصص و متعهد

یکی از دلایل موفقیت گروه انبوه سازان وجود مدیرانی است که کاملا از علم روز و تجربه کافی برخوردار بوده و در کنار آن چاشنی تعهد را هم اضافه کرده اند که باعث شده است دغدغه های مشتریان تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

شفافیت بالای کاری

از دیگر مزایای همکاری با گروه انبوه سازان آفتاب ایجاد شفافیت در کلیه کارهای بین مشتری و گروه انبوه سازان می باشد. تمامی کارها من جمله زمان اتمام پروژه در قراردادها به طور کامل ذکر می گردد.

توانایی بالا در انجام پروژه ها

خوشبختانه مدیران گروه انبوه سازان آفتاب هر کدام دارای رزومه خوب در اجرا انواع پروژه های سنگنین را دارا می باشند و این موضوع باعث شده است تا تمامی پروژه های کوچک و بزرگ را به خوبی مدیریت و به اتمام برسانند.

روندکاری ما

1

تماس

شما می توانید برای مشاوره کامل با متخصصان ما با شماره های دفتر تماس حاصل فرمائید تا در صورت صلاح دید از پروژه بازدید صورت گرفته و راهنمایی های لازم انجام شود.

2

قرارداد

پس از بازدید از پروژه و صحبت های اولیه، در صورت تمایل یک جلسه با شما گذاشته می شود تا کارهای قانونی و عقد قرارداد به طور کاملا شفاف صورت گیرد.

3

شروع

در قرارداد تاریخ شروع و اتمام پروژه ذکر شده است و در تاریخ مشخص فرآیند پروژه شما آغاز می گردد.

4

تحویل

تاریخ تحویل پروژه در قرارداد شما ذکر می شود و در تاریخ مذکور بدون هیچگونه فوت وقتی کار به طور کامل تحویل شما خواهد شد.

شروع ارتباط با ما